Centrum Rozwoju Talentów pragnie serdecznie Państwa zaprosić na webinar "Edukowanie w świecie VUCA".

Podczas piątego panelu weźmiemy pod lupę system szkolny. Poruszymy temat podążania za światem VUCA przez nauczycieli przedmiotowych. Zastanowimy się, czy szkoła pomaga młodzieży zrozumieć świat VUCA i uczy na niego reagować. Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób ze świata edukacji - dyrektorów szkół, nauczycieli, doradców zawodowych, a także rodziców oraz uczniów.

Do udziału w spotkaniu w roli panelistek zaprosiliśmy doświadczone nauczycielki Annę Konarzewską oraz Ewę Krzysiak, dla których podążanie za potrzebami zmian w szkole, jak i za potrzebami uczniów jest priorytetem.

Panel odbędzie się 4 pażdziernika (poniedziałek) w godz. 16:00-17:00 w formie online.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja za pomocą portalu evenea - link do rejestracji

Link do platformy zoom.pl, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania, otrzymają Państwo na adres mailowy podany przy rejestracji, co najmniej godzinę przed planowaną datą spotkania, w innym przypadku prosimy o kontakt na informacja@centrumtalentow.pl

Zespół CRT