Szkolna zbiórka dla uchodźców z Ukrainy zakończona.

Po stokroć dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Jesteśmy wzruszeni Waszą wielkodusznością, solidarnością i ogromem bezinteresownej pomocy. To nasz wspólny sukces, który, choć jest zaledwie kroplą w morzu, zapewni niezbędne wsparcie w zaspokojeniu najbardziej podstawowych potrzeb osób przybyłych do Polski.

Zebrane dary przekażemy do magazynów żywności i miejsc bezpośredniej pomocy z początkiem przyszłego tygodnia

Pozdrawiamy,

Koordynatorki zbiórki

W obliczu napływających zewsząd niepokojących doniesień nie możemy pozostać obojętni. Nie ma w nas zgody na to, co obecnie dzieje się za wschodnią granicą Polski

Chcemy więc dołożyć cegiełkę od naszej szkolnej społeczności i w tym trudnym czasie wesprzeć, choćby symbolicznie, naszych ukraińskich sąsiadów.

W związku z tym zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do organizowanej przez nas zbiórki na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy

Prosimy o przynoszenie WYŁĄCZNIE żywności długoterminowej, takiej jak:

•  konserwy mięsne i warzywne niewymagające podgrzewania
  •  produkty instant do zalania wrzątkiem: zupki chińskie, zupy w proszku, owsianki, kisiele itp.
  •  batony energetyczne, słodycze
  •  mleko w proszku, dania dla dzieci w słoikach, soczki
  •  kawa, herbata, kakao, cukier

oraz naczyń użytku jednorazowego:

•  talerzy płytkich i głębokich
  •  kubków
  •  sztućców

Produkty będzie można składować w szkolnym wiatrołapie już od poniedziałku od godziny 9:00.

Zgromadzone zapasy przekażemy do oddziału Bank Żywności w Trójmieście, który przygotowuje paczki dla zorganizowanych grup ukraińskich uchodźców

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorkami zbiórki: p. Emilią Grabowską (sala nr 25), p. Karoliną Kobielą lub p. Natalią Kolankowską.

Liczymy na Was i Wasze wielkie serca!

#solidarnizukrainą