Zespół ds. promocji zdrowia w SP 79 informuje o wynikach plastycznego konkursu międzyklasowego  „Zdrowy styl życia na obrazku”, który odbył się w naszej szkole, w ramach obchodów Tygodnia Zdrowia. W konkursie wzięły udział tylko trzy klasy.  Jury w składzie p. Przemysław Kobiałka – nauczyciel plastyki, p. Kamila Krzeska i p. Beata Obłońska – przedstawicielki zespołu Szkoła Promująca Zdrowie - postanowiło wyróżnić  wszystkie trzy prace wykonane przez uczniów klasy IVc, klasy VIIa i klasy VId. Prace są bardzo oryginalne i   zawierają treści promujące zdrowy styl życia.  Wyróżnione klasy otrzymają nagrodę pieniężną, ufundowaną przez Radę Rodziców SP 79 , którą  będą mogli wykorzystać na przyjemne i zdrowe, wspólne spędzenie czasu.