Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

Rodzice,

Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.

Za nami kolejny rok nauki. Rok niezwykły związany z zamknięciem szkół, pełen obaw i niepewności związanych z pandemią Covid 19.

Wszyscy musieliśmy nauczyć się nowych form i metod pracy, nowych wzajemnych sposobów komunikacji – nie tylko związanych z nauką on - line, lecz również tych codziennych – międzyludzkich.  Z niektórymi z Was nie widzieliśmy się prawie 7 miesięcy To był trudny czas dla nas wszystkich,  czas szczególny, wyjątkowy i cieszymy się, że powoli wszystko wraca do codzienności. Jednak powroty, czasem bywają trudne i każdy z nas musi stanąć oko w oko z nową zastaną rzeczywistością. Jedni wracają do niej z ochotą i nowymi nadziejami, inni z obawą i strachem. Mamy nadzieję, że czas wakacji i odpoczynku pozwoli wszystkim na zregenerowanie sił i spotkanie we wrześniu będzie już wyczekiwane i radosne, pełne energii i zapału do dalszej nauki i pracy.

Dziękujemy Wam Wszystkim, że sprostaliście nowym i nieoczekiwanym wyzwaniom edukacyjnym. Niech wakacje będą  dla Was czasem aktywnego i bezpiecznego wypoczynku, wspólnych spotkań i radosnych chwil. Realizujcie swoje marzenia o ciekawych podróżach i nowych przyjaźniach. Życzymy Wam takich wakacji, po których zostają tylko miłe wspomnienia. Zdystansujcie się od codziennych szkolnych sytuacji. Bądźcie zdrowi, uważajcie i dbajcie o siebie.

Dyrekcja SP 79

Michał Zapolski – Downar