Drodzy Rodzice, Uczniowie, Pracownicy szkoły,

Przypominamy, że pomoc psychologiczno-pedagogiczna podczas zdalnego nauczania prowadzona jest w naszej szkole w formule zdalnej. Możecie skorzystać z pomocy specjalistów kontaktując się drogą elektroniczną poprzez e-dziennik (GPE), w aplikacji MSTeams oraz na szkolny E-mail Zaufania pod adresem: psycholog.sp79@gmail.com.

Dodatkowe wsparcie i pomoc psychologiczną można uzyskać również dzięki programowi "Jestem - wsparcie psychologiczne środowiska szkolnego" - (wrzesień-grudzień 2021r.). Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, we współpracy z gdańskimi Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi, oferuje specjalistyczną pomoc w ramach projektu Jestem-wsparcie psychologiczne środowiska szkolnego w Gdańsku. Dzieci, młodzież oraz rodzice odczuwający potrzebę skorzystania z konsultacji psychologicznej oraz ze wsparcia psychologicznego mają możliwość nieodpłatnego skorzystania z takiej pomocy niedaleko swojego miejsca zamieszkania. W ramach oferty dostępna jest pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży w formie konsultacji indywidualnych, sesji wsparcia psychologicznego oraz konsultacji wychowawczych dla rodziców.

Szczegóły oferty i dane kontaktowe dostępne na stronie: https://edu.gdansk.pl/jestem-wsparcie-psychologiczne-srodowiska-szkolnego.42123.html"

Przez cały czas wspiera nas również Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 4 w Gdańsku:

Sekretariat czynny:

Pon-czw: 8:00-17:00

piątki: 8:00-14:00

Adres:

Lucyny Krzemienieckiej 1,

80-448 Gdańsk 

Kontakt:

tel.58 341-05-42

sekretariat@ppp4.edu.gdansk.pl

Psycholog współpracujący z naszą szkołą to p. Anna Erenc:

dyżur telefoniczny - wtorek - 9:00-12:00

tel. 794-615-079

a.erenc@ppp4.edu.gdansk.pl"