Drodzy Uczniowie! Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że w naszej szkole działa specjalna skrzynka do korespondencji o nazwie: E-mail Zaufania. Swoje trudności, problemy, uwagi, czy pytania możecie zgłaszać do nas nie tylko osobiście, ale i elektronicznie na adres: psycholog.sp79@gmail.com. Chcemy, aby w naszej szkole wszyscy czuli się bezpiecznie oraz by sięganie po pomoc było dla Was łatwe.

Na wiadomości odpowiada psycholog szkolny. Pomoc zależna będzie od rodzaju zgłoszenia. Dzięki „E-mailowi Zaufania” możecie też poprosić o pomoc ze strony Dyrekcji szkoły, pedagoga szkolnego, nauczycieli, wychowawców, a także innych osób lub instytucji zajmujących się udzielaniem pomocy.

Regulamin korzystania ze skrzynki E-mail Zaufania:

1. Nikt Cię nie będzie oceniać. Możesz napisać w każdej sprawie, która jest dla ciebie trudna.
  2. Wszystko, o czym napiszesz pozostanie tajemnicą, chyba, że zagrażałoby to czyjemuś zdrowiu, życiu lub bezpieczeństwu.
  3. Każde zgłoszenie będzie traktowane indywidualne, z dyskrecją i szacunkiem.
  4. Twój list może być anonimy, ale by ułatwić udzielenie odpowiedniej pomocy podaj tyle danych, ile możesz ujawnić, takich jak imię, klasę, dane osób, których wiadomość dotyczy.
  5. Nie traktuj tej korespondencji, jako żartu.